Zajęcia regularne

Dla kogo są nasze zajęcia?

Dla każdego dziecka. Oceny uzyskiwane w szkole są wypadkową wielu różnych czynników i nie są dla nas wyznacznikiem potencjału tkwiącym w uczniu. Wierzymy, że każdy młody człowiek ma w sobie talenty i pasje, których nie zawsze udaje się odkryć w szkole. Wiara ta ma podstawę w wieloletnim doświadczeniu naszych prowadzących. Poprzez stosowanie różnorodnych metod pracy są w stanie wciągnąć do zabawy, eksperymentowania i analizowania efektów każdego z uczestników.

Co robimy?

Każde zajęcia zaczynają się od umysłowej rozgrzewki. Jej celem jest wprowadzenie do tematu, ustalenie bezpiecznych zasad oraz stworzenie komfortowych warunków do aktywnej współpracy. Eksperymenty są przeprowadzane przez uczestników samodzielnie, oczywiście pod nadzorem prowadzącego. Zajęcia kończymy omówieniem przebiegu eksperymentów, wyników oraz wnioskami. To również część, którą prowadzą głównie uczestnicy, a opiekun pełni rolę inspirującego moderatora.

Opis zajęć

Zajęcia regularne odbywają się raz w tygodniu, w małych grupach, w przygotowanych do tego salach zgodnie z opublikowanym na stronie harmonogramem. Czas trwania zajęć to w zależności od grupy 60 lub 90 minut. Program zajęć jest dostosowany do wieku, możliwości i wiedzy uczestników. Jest przygotowany i realizowany przez doświadczonych pedagogów pracujących jako nauczyciele w szkołach i animatorzy w centrach nauki, specjalistów z wielu różnych dziedzin. Wykorzystujemy zyskującą coraz większą popularność nowatorską metodykę konektywizmu. Nasze zajęcia to przyjemny sposób na odnajdowanie i pogłębianie własnych pasji i zainteresowań, a także na zdobywanie wiedzy niezbędnej w szkole.

Jak się zarejestrować?

Wystarczy kliknąć w guzik poniżej, wybrać lokalizację oraz odpowiednią grupę i wypełnić formularz. Tam również są informacje o cenie naszych zajęć. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe!