· kam-myki /2/ ·

czarne-marysia

Wiosna przyszła! a z nią w końcu nowe wpisy :) Powracam z obiecaną kontynuacją tematu kamyków… Jako, że kamyków Ci u nas dostatek, to i pomysłów na wzory musi być troszkę. Tym razem jest to jeszcze domowa wersja myków z kamykami, ale szykuje również już taką dla fanów ogrodów i małych w nich niespodzianek. A że pora odpowiednia, bo masa obowiązków ogrodowych wzywa (stąd też ta przerwa we wpisach) i czas spędzony tam będzie się tylko wydłużał, to już zapowiadam ;)

A tymczasem troszkę zdjęć jeszcze nie ogrodowych :)

 

mixkamzki+pryzgotowzwanie

Do zrobienia kamyków potrzeba:

  • farby akrylowe
  • pędzle
  • cienkopis kreślarski, wodoodporny

W pierwszej kolejności, należy namalować bazę/podkład farbą akrylową. Pozwolić wyschnąć, następnie malować co fantazja podpowie, albo cienkopisem jak to było w przypadku drzew i sów, albo farbami jak w przypadku ptaszków. Efekty poniżej – powodzenia :)

 

czarny-raczki czarny-schowany

ptaszki-drzewo

ptaszek-zielony

drzewa2 drzewa-basic

3 odpowiedzi do “· kam-myki /2/ ·”

  1. Podsunęłaś mi pomysł na eko-niezniszczalne szachy – co przy temperamencie i zdolnościach destrukcyjnych moich urwisów może się okazać kluczowym pomysłem ;)

    1. super! Nawet nie wiesz jak się cieszę :) z kamyków można na prawdę robić cuda… oprócz szachów można stworzyć np. domki, domina, czy gre w kółko i krzyżyk :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *